Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Rekreacja Stoły bilardowe | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Ulokowana w dzielnicy Armacao Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha Florianópolis zachęca aktywnych gości do bilarda.
Heidenreich's Resort Acores Beach leży około 10 min jazdy autem od domu wakacyjnego, a Plaża Lagoinha do Leste znajduje się w około 3 km. Willa we Florianópolis leży w około 2 km od atrakcji przyrodniczych, takich jak Pântano do Sul.
Z okien można również podziwiać widoki na ogród.
Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha znajduje się 5 min piechotą od restauracji Aloha Pizzaria, gdzie goście mogą delektować się rozmaitymi posiłkami. Obiekt jest usytuowany w zasięgu wzroku od dworca autobusowego Rodovia SC-406.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Ogród
- Stoły bilardowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz?
Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha znajduje się 18 min jazdy od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz. - ❓
Czy Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Perfeita Para Familias Com Piscina - Sul Da Ilha oferuje Wi-Fi.